Doprava zadarmo pri objednávke nad 65,-€

Phentermine

Ponúkame Vám novinku na trhu! Phentermine funguje na báze zlatých vajičok. Je to populárny prípravok na liečbu nadváhy, ktorá znižuje pocit hladu. 

Účinná látka: Phetermine hydrochloridum
Počet ks v balení: 30 kapslí
Obsah účinné látky: 20mg/kaps.
Skladom
Kód: 102
€54 –16 % €45
Kategória: Lieky na chudnutie
Hmotnosť: 0.1 kg
adipex magnus 30 500x500
€54 –16 %

Čo je Phentermine a načo sa používa?

Phentermine (podobný Adipex retard) je prípravok, ktorý zmierňuje nadmernej chuti do jedla. Potláča pocit hladu, čím uľahčuje dodržiavanie diétnych obmedzení a zníženie hmotnosti. Liečivo je viazané vo forme polystyrén sulfonátu, z ktorý sa postupne rozpúšťa v tele. V dôsledku postupného rozpúšťania účinných látok sa vytvára neprerušovaný účinok potláčajúci chuť do jedla, ktorý trvá najmenej 8 hodín. Tak začne proces chudnutia a pomôže vám udržať svoju váhu. Dodržiavaním správnej výživy a príjmu tekutín môžete zvýšiť účinky produktu. Produkt je určený na podpornú liečbu počas diéty, pre pacientov s nadváhou a pacientov s indexom telesnej hmotnosti (index BMI) 30 alebo vyšším, pre ktorých samotná redukovaná energetická strava nestačila na zníženie telesnej hmotnosti. Je to podporný prípravok, ktorý nemôže nahradiť výživu a pravidelné cvičenie. Môžete znížiť svoju váhu skôr, ak dávate prednosť nízkoenergetickým potravinám, ako aj obmedziť príjem potravín, ktorými sú tuky a sacharidy. Po ukončení konzumácie prípravku je potrebné dodržiavať nízkokalorickú stravu, a to aj ďalších 6 týždňov.

Nepoužívajte fentermín

  • ak ste alergický na fentermín hydrochlorid,
  • ak máte akékoľvek ochorenie srdca,
  • ak máte menej ako 17 rokov,
  • ak ste tehotná alebo dojčíte,
  • ak máte ochorenie štítnej žľazy,
  • ak máte vysoký krvný tlak,
  • ak trpíte rôznymi duševnými chorobami.

Nežiaduce vedľajšie účinky

Phentermine môže mať nežiaduce vedľajšie účinky. Produkt je všeobecne dobre tolerovaný, ale môžu sa vyskytnúť aj závraty, bolesť hlavy, nespavosť, nervozita, podráždenosť, sucho v ústach, vracanie, zápcha alebo hnačka.

Dávkovanie

1 tableta denne sa konzumuje pred raňajkami alebo 2 hodiny po raňajkách, počas obdobia 4-8 týždňov (maximálne 3 mesiace). Potom je potrebné urobiť prestávku na rovnaký čas ako obdobie liečby. Tablety sa prehĺtajú celé s dostatočným množstvom vody. Tabletky by sa nemali konzumovať večer, pretože liek môže spôsobiť nervozitu a nespavosť. Nepoužívajte výrobok častejšie alebo vo vyšších dávkach, ako je predpísané množstvo, pretože to môže viesť k závislosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: